top of page

ABOUT DESIGNER/TASARIMCI HAKKINDA

         İstanbulda doğdum.1970 dogumluyum. Çocukluğum ve gençliğim Etiler!de geçti .Etiler Lisesini bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimarlık bölümünü kazandım..1993 yılında mezun oldum. Yüksek lisans öncesi İtü ingilizce hazırlık okudum.

      Tescilli bir marka olan “Interium Design” iç mimarlık ve tasarım bürosunu kurdum…Kariyerim boyunca uzmanlık alanı olarak “Konsept tasarımcılığı” konusunda kendimi geliştirmeye çalıştım.

         Yurt dışında on beş (15) ülkede yüzlerce iş deneyimim oldu..Yurt içinde ise iş tecrübem binlerce işyeri düzeyinde gerçekleşmiştir.

          Bazı eserlerim tasarım ve magazin dergilerinde yayınlanmıştır.

          Türk patent enstitüsünde 32 adet endüstriyel tasarım tescilli ürün sahibiyim

      Şu anda yaptığım iş tam olarak kurumsallaşma ve markalaşma yolunda ilerleyen firmalara konsept prototip mekanlar hazırlamak ve bunların istikrarlı bir şekilde çoğaltılması süreçlerini yürütmektir. İç mimarlık hizmetimin diğer bir açılımı ise : markalaşma sürecini çoktan tamamlamış ancak konseptlerini “yenilemek” isteyen kurumlara tasarım hizmeti vermektir..

       Şu anda yurt içi yurt dışı serbest işlerimin dışında, hali hazırda  birden fazla kurumsal firma markaların konsept çalışma ve hazırlıklarını yürütüyorum.Bununla  ilgili olarak haftanın belirli günleri yıllık anlaşmalar dahilinde profesyonel “konsept danışmanlık” ve “tasarımcı” olarak hizmet vermeye devam etmekteyim.

         Amacım ve misyonum dünyanın en iyi tasarımcıları arasına girmektir.

bottom of page